ATA'MIZI COŞKU İLE ANDIK

17/05/2013

            Atatürk\'ün Samsun\' a çıktığı, ulusal egemenliğimizin ilk adımı, Kurtuluş Savaşı\'mızın başladığı gün 19 Mayıs Atatürk\'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı okulumuz gençleri tarafından coşkuyla kutlandı.

            Sunuculuğunu Matematik öğretmenlerimiz Saffet IŞIK ve Hülya SELÇUK\'un üstlendiği törende saygı duruşu ve İstiklal Marşı\'nın ardından Orta Öğretim Kurumları Müdürümüz Aydın KOYUTÜRK\'ün konuşmasını öğrencimiz Kaan İSTANBUL(10A), seslendirdi.

            Okulumuza ziyaretiyle bizi sevindiren Atatürk\'e benzerliğiyle tanıdığımız tiyatro oyuncusu Göksel KAYA, bizlere günün anlam ve önemine uygun konuşma yaparak, Atatürk sevgisiyle dolu öğrencilerimizle fotoğraf çektirdi.

            Dans Kulübümüz, eğitmenleri İngilizce öğretmenimiz Susan PRICE eşliğinde keyifli bir dans gösterisi sundular. Ardından 11.sınıf öğrencilerimiz,Edebiyat öğretmenimiz Fahriye KOL ile birlikte belirledikleri“70\'lerin Gençlik Rüzgarı”konseptinde hazırladıkları bir gösteri sundular. Gösterilerinde 70\'lere damgasını vurmuş twistve rock’nroll danslarının yaptılar ve o yılların  unutulmazşarkılarından \"Ah Kalbim\", \"Ateş Böceği\" ve “ Senden Başka “ adlı parçaları söyleyerek dans ettiler. Tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimizin coşkulu katılımıyla gerçekleşen gösteri büyük beğeni topladı.

            Beden Eğitimi öğretmenimiz Serhan AKYILDIZ\'ın 11.sınıf öğrencileri ile hazırladığı trambolinli basketbol gösterisi izleyenler tarafından coşkuyla alkışlandı.

            Okulumuzun güney bahçesinde gerçekleşen 19 Mayıs Atatürk\'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, hem gösterileri gerçekleştiren öğrenciler, hem tam kadro törende hazır bulunan öğrenciler, öğretmenler, personel ve yöneticiler tarafından hem de törenimizi izlemeye gelen velilerimiz tarafından çok beğenildi. Tören komitesini kutlayan velilerimiz, izledikleri törenin geleceğe daha umutla bakmalarını sağladığını dile getirdiler.


\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"
\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

 

ÇAMPORTAL