ATA'YA SAYGI YÜRÜYÜŞÜMÜZ İZMİRLİLERİN COŞKULU KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ

23/05/2013

                 İzmir Özel Çamlaraltı Koleji olarak 8 yıldır geleneksel hale getirdiğimiz “Ata\'ya Saygı Yürüyüşü”müzü 23 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirdik.

 Bu yıl da marşlar ve okulumuzun bando takımı eşliğinde ilkokuldan lise son sınıfa kadar tüm öğrenci, öğretmen, yönetici, veli ,mezun ve personelimizin katılımıyla Ata\'mızı Saygıyla andık.

                Gündoğdu Meydanı\'ndan Cumhuriyet Meydanı\'na kadar süren coşkulu yürüyüşümüze, I.Kordon esnafının yanı sıra çevrede yaşayan ya da dolaşmaya çıkmış İzmirliler de katıldı.  Okul Aile Birliği üyelerimizin ve mezunlarımızın bizi yalnız bırakmadığı yürüyüşte, mezunumuz Milli Yelkenci Mehmet HALİLOĞLU ile öğrencimiz İnanç HALİLOĞLU(10A) Karşıyaka Yelken Kulübü\'nden yelkenleriyle çıkıp Gündoğdu Meydanı\'ndan Cumhuriyet Meydanı\'na süren yürüyüşümüzde bizlere katıldı. Denizden Ata\'mızı selamlayan Milli Yelkenci öğrencilerimiz, okulumuzun ve İzmir\'in gururu oldu.

                Kırmızı-beyaz balonlarla ve Türk Bayraklarıyla yürüyen ilkokul ve ortaokul öğrencilerimize, liseli öğrencilerimiz , Atatürk\'ün sözlerinin yer aldığı dövizler ve büyük bir Türk Bayrağı taşıyarak eşlik ettiler. Cumhuriyet Meydanı\'nda Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Engin Dirikal’ın çelenk sunumundan sonra saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı\'nı seslendirdik. Daha sonra servis araçlarına binen Çamlaraltılılar, İnciraltı\'na kadar tüm sahil şeridinde konvoy halinde giderekAtatürkçü İzmirlileri selamladılar.

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"


\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\" 

ÇAMPORTAL