ÇAMLARALTI KOLEJİ KANSERLİ ÇOCUKLARA YARDIM ELİNİ UZATTI

22/10/2012

        İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği, gerçekleştireceği bir dizi etkinlikten elde edilecek geliri Dokuz Eylül Üniversitesi Çocuk Onkolojisi Bölümü’ne bağışlayacak.

       Mezunlar Derneği, ilk etapta 26 Aralık Çarşamba günü saat 20.00’de Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde,  Sunshine Band’ın sahneye çıkacağı “Çocuklarımız Geleceğimiz” temalı bir yardım konseri gerçekleştirecek.

      Halka açık olan ve yaklaşık 15 bin liralık yardım toplanması hedeflenen gecenin tüm geliri kanser araştırma ve tedavilerinde kullanılmak üzere Dokuz Eylül Üniversitesi Çocuk Onkolojisi Bölümü yetkililerine teslim edilecek. Konser biletleri bayramdan sonra D&R\'lar ve Atatürk Kültür Merkezi\'nde satışa sunulacak.

     Kanserli çocukların tedavisi için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini belirten Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği Başkanı Reyhan Ildırar, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ettiklerini ve bu konserin diğer kurumlara da örnek olmasını istediklerini söyledi.

     Çamlaraltı Koleji Genel Müdürü Gülçağ Gençer de, geçmişte de benzer sosyal yardım kampanyaları düzenlediklerini kaydederek, geleceğin büyükleri olan çocukların gerek eğitimli, gerekse sağlıklı olarak yetişmeleri için her zaman desteklerini sürdüreceklerini ifade etti.

     Gençer, yardım projesine bedelsiz olarak destek veren Sunshine Band Orkestrası Direktörü Muhittin Yıldız, DEÜ Onkoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hatice Nur Olgun ve emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

 

ÇAMPORTAL