Çamlaraltı Koleji Kültürler Arası Değişim Programında

03/03/2014

Çamlaraltı Koleji Kültürler Arası Değişim Programında

\"\"Susan Rann (Project Manager International),Martine Adriaensen (Director Halifax Regional Scholl Board)okulumuza ziyarete geldiler.

1. Kültürler arası değişim programı ile  Çamlaraltı Koleji  öğrencileri 29 farklı ülkeye değişim öğrencisi olarak katılabilecekler ve dünyadaki farklı kültürleri tanıma fırsatını yakalayacaklardır.

http://www.iseworld.org/

http://www.iseworld.org/ulkeler

http://www.youtube.com/watch?v=qmxJRW-m02k

http://www.youtube.com/watch?v=HZ4VPIIkTjU2.Globalise markamız ile dünyanın en iyi liselerinde Boarding High School (Özel Yatılı Lise) olarak adlandırılan eğitim kurumlarında eğitim alabileceklerdir.

http://www.globalise.org/

http://www.iseworld.org/kanada-da-ozel-lise-egitimi.html

http://www.iseworld.org/amerika-da-ozel-lise-egitimi.html

http://www.youtube.com/watch?v=9iCVnEUpbvU3.Çamlaraltı Kolejiöğrencileri IVY League\'deki üniversiteler dahil, yurt dışındaki üniversitelere profesyonel danışmanlık sistemi olan Hi GROW sistemimiz ile başvurabileceklerdir.

http://www.advicecollege.com/4.Düzenlemiş olduğumuz COLLEGE TOUR\'lar ile;Çamlaraltı Kolejiöğrencileri dünyanın en iyi üniversitelerini yakından görerek, üniversitelerin Admission Office\' leri ile kabul şartları ve okul detayları hakkında bilgi edinme fırsatı yakalayacaklardır.

http://www.youtube.com/watch?v=cp_VefiqMTM5.Çamlaraltı Kolejiöğrencileri yurt dışında bulunan dil okullarına katılarak dil eğitimi alabilecekler, sizlere sunduğumuz Yaz okulu ve Kış okulu programları ile İngiltere, Malta, Amerika, Kanada v.b. gibi ülkelerde dil eğitimi alarak; eğitim aldıkları dilde kendilerini geliştirebileceklerdir. Ekte daha önce yaz okuluna göndermiş olduğumuz bir grup öğrencimizin fotoğrafları yer almaktadır.6.Çamlaraltı Koleji; TEST HİZMETLERİMİZ\'in sunduğu TOEFL JUNIOR, ISEE, SSAT, SAT, TOEFL, IELTS, SLEP, PLEP v.b. sınavlarından faydalanabilecek, ve okul içerisinde test merkezi kurulabilecektir. Böylelikle firmamız ETS kurumunun Türkiye partneri olduğu için,Çamlaraltı Kolejide partner olacaktır.

http://www.testhizmetleri.com/

\"\"     \"\"

\"\"

ÇAMPORTAL