ÇAMLARALTI KOLEJİ MEZUNLAR DERNEĞİ’NDEN ANLAMLI JEST

29/12/2012

 Çocuklar için İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği ile bir araya gelen “Sun Shine Band” izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

            Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği sosyal sorumluluklarının gerekleri yerine getirdi. 9 Eylül Üniversitesi Hastanesi Onkoloji Enstitüsü Çocuk Onkolojisi Bölümü’nde kanser araştırmalarında kullanılmak üzere Muhittin YILDIZ ve Sun Shine Band’in desteğiyle yola çıkan İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği, arkalarında başta okulları Çamlaraltı Koleji olmak üzere, Ekin Ses, Mono Matbaacılık, D&R, Farmatek, Yeni Asır ve Çam Kart’ı da alarak “Çocuklarımız Geleceğimizdir…” dediler.

            Muhittin YILDIZ ve Sun Shine Band muhteşem bir Yeni Yıl Konseri ile izleyicileri büyüledi. Geçmişten gelen ve herkesin zihinlerinde yer etmiş unutulmaz parçaları seslendiren orkestra, izleyicilere yeni yıla girerken umut ve mutluluk aşıladılar.

            İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği Başkanı Reyhan ILDIRAR yaptığı konuşmada daha da büyük organizasyonlarla daha da büyük projeler gerçekleştireceklerini ve böylelikle daha mutlu bir dünya, daha güzel bir gelecek yaratmaya katkı sağlayacaklarını söyledi.


\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"\"\"

 

ÇAMPORTAL