ÇAMLARALTI KOLEJİ'NDEN ANLAMLI DESTEK

03/12/2012

              İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği, Sunshine Band\'in katkılarıyla gerçekleştireceği konserin gelirini Dokuz Eylül Üniversitesi Çocuk Onkolojisi Bölümü’ne bağışlayacak.
             26 Aralık Çarşamba günü saat 20.00’de Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde, “Çocuklarımız Geleceğimiz” temalı bir yardım konseri gerçekleştirilecek.
             Halka açık olan ve yaklaşık 15 bin liralık yardım toplanması hedeflenen gecenin tüm geliri kanser araştırma ve tedavilerinde kullanılmak üzere Dokuz Eylül Üniversitesi Çocuk Onkolojisi Bölümü yetkililerine teslim edilecek. Konser biletleri 1 Aralıkta D&R\'lar da ve 10 Aralıktan itibaren de Atatürk Kültür Merkezi\'nde satışa sunulacak.
             Kanserli çocukların tedavisi için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini belirten Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği Başkanı Reyhan Ildırar, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ettiklerini ve bu konserin diğer kurumlara da örnek olmasını istediklerini söyledi.
            Çamlaraltı Koleji Genel Yardımcısı Bentürk Dirikal, geçmişte de benzer sosyal yardım kampanyaları düzenlediklerini kaydederek, geleceğin büyükleri olan çocukların gerek eğitimli, gerekse sağlıklı olarak yetişmeleri için her zaman desteklerini sürdüreceklerini ifade etti.
            Bu tarz yardım etkinliklerinin yaygınlaşması gerektiğini vurgulayan DEÜ Onkoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Nur Olgun\'da yardım projesine bedelsiz olarak destek veren Sunshine Band Orkestrası Direktörü Muhittin Yıldız, Çamlaraltı Koleji yetkilileri ve emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu. \"\"

ÇAMPORTAL