Uluslararası Paylaşım Seminerimiz Başarıyla Gerçekleşti

19/02/2014

Uluslararası Paylaşım Seminerimiz Başarıyla Gerçekleşti

       

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji olarak bu yıl 7. kez düzenlediğimiz Uluslararası Paylaşım Semineri başarıyla gerçekleşti.

21. yüzyılın eğitim öncelikleri kapsamında “Eğitimde Sihirli Dokunuşlar: Okul, Aile, Sanat ve Toplum” konusunun ele alındığı seminer, 17 Şubat 2014 Pazartesi günü 09.00-13.00 saatleri arasında İÇK Konferans Salonu’nda yapıldı.

İzmir’de bulunan resmi ve özel okullardan çok sayıda eğitimcinin katıldığı seminerin moderatörlüğünü İÇK Mezunlar Derneği Başkan Yardımcısı ve Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Ressam Sabah ŞARDAĞ yaptı.

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Genel Müdürü Gülçağ GENÇER’in açılış konuşmasıyla başlayan seminer, Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü öğretmenlerinin verdiği mini konserle devam etti.

Aile Terapisti - Klinik Psikolog Armağan Pınar ADANAR ve Psikiyatrist Hüsnü Uçar, Eğitimde Aile ve İletişim; İzmir Goethe Enstitüsü Eğitim İşleri Müdürü Claudia ADAM, Almancanın Türk Okulları ve Toplumundaki Yeri; İzmir Devlet Tiyatrosu Sanatçısı - Özel Çamlaraltı Anadolu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Tiyatro Öğretmeni ve Danışman Üyesi Tomris ÇETİNEL, Yaratıcılığın Eğitimdeki Yeri; İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Genel Koordinatörü- Eğitimci İfral TURGUT, Bilgi Toplumunda Eğitimin Yeri konularında konuklarımızla paylaşımda bulundu. Katılımcılar tarafından beğeni ve ilgiyle izlenen seminer sonunda konuşmacılara plaket, katılımcılara sertifikaları sunuldu.

\"\"

Fotoğraflar için tıklayınız....

Sayın İfral Turgut Seminer konuşması....

ÇAMPORTAL