2019-2020 ÖĞRETMEN-VELİ GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ

ÖĞRETMEN-VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ 2019-2020
AD-SOYAD GÖREV GÖRÜŞME SAATİ
Gülçağ GENÇER Genel Müdür Her gün randevu ile
Egemen ERCAN A.L./F.L. Müdürü Her gün randevu ile
Banu MESTANOĞLU İlk.-Ort.O. Müdürü Her gün randevu ile
Füsun TAVUKÇU A.L. Müdür Yardımcısı Her gün randevu ile
Didem ONUR Ortaokul Müdür Yardımcısı Her gün randevu ile
Cansu ÜNLER İlkokul Müdür Yardımcısı Her gün randevu ile
Pınar ÜLGEN İ.O.Rehber Öğretmen Her gün randevu ile
Işıl AKKAYNAK O.O.Rehber Öğretmen Her gün randevu ile
Pınar KUGUCAK A.L.Rehber Öğretmen Her gün randevu ile
Merve KIZILAY Ana Sınıfı Rehberlik Her gün randevu ile
Birgül BAŞOL Psikolog Her gün randevu ile
Gözde KOÇ Edebiyat Perşembe 14.00-15:30
Ayşen HARMANCI Edebiyat Cuma  10:40-12:10
Gizem YILDIRIM Türkçe Ptesi 14:00-15:30
Semay İNCEOĞLU Türkçe Ptesi 14:00-15:30
Esra BİLECİK Türkçe Salı 10:40- 11:20
Asuman ŞENAL Coğrafya Çarşamba 10:40-12:10
Ece KARAKAZAN Tarih Pazartesi   10:40-12:10
Sinem ALTUNTAŞ Sosyal Bilgiler Salı 09:00-10:30
Esra ÇAKIR Sosyal Bilgiler Salı 09:00-10:30
Yelda ÇABEY Felsefe Cuma  10:40-12:10
Mustafa ŞAHİN Matematik Çarşamba 10:40-12:10
Hande ÖZDEMİR Matematik Salı 14:00- 15:30
Derya SAVAŞ Matematik Çarşamba 14:00-15:30
Süleyman YILMAZ Matematik Salı  14:00-15:30
Aylin YILMAZ Matematik Salı 14:00- 15:30
Şirvan DİNÇER Matematik Salı 10:40- 11:20
Gökçe İNTEPE Matematik Çarşamba 14:00- 15:30
Gizem KINALI Kimya Perşembe 9:00-10:30
Esra KAYAFOĞLU Biyoloji Perşembe 9:50-11:20
Orçun AKSADE Fizik Perşembe 11:30-13:00
Evrim AKTAY Fen Bilgisi Ptesi 14:00-15:30
Esin AKOĞLU Fen Bilgisi Perşembe 10:30- 12:10
Nüket TUNCAY Fen Bilgisi Cuma 10:30- 12:10
Çağla ADAK İngilizce Salı  10:40-12:10
Sevda ÇİTLENBİK İngilizce Salı  10:40-12:10
Tuğçe TAYLAN ÖZLÜ İngilizce Ptesi 10:30- 12:10
Gamze SALIK İngilizce Ptesi 14:00-15:30
Serra  SALKIN İngilizce Çarşamba 10:30- 12:10
Yasemin DARICI İngilizce Cuma 14:50- 14:10
Nihal ÜNÜVAR İngilizce Ptesi 10:40- 12:10
Adnan Egemen KILIÇ İngilizce Ptesi 09:00- 10:30
Merve UĞURLU İngilizce Salı 09:00- 09:40
Irmak SOYSAL İngilizce Ptesi 14:50- 16:10
Kübra KARDAŞ İngilizce Salı 09:00- 10:30
Nur ELAGÖZLÜ İngilizce Ptesi 09:00- 10:30
Sevgi ÜSTÜN İngilizce Ptesi 09:00- 10:30
Gina ÇELİK İngilizce Salı 11:30- 12:10
Sevilay EKER Almanca Perşembe 10:40-12:10
Cansu ELİKARA Almanca Cuma 10:30- 12:10
Melis ÖZÇERİ İspanyolca Salı 09:00- 09:40
Burçin DENİZ Bilgisayar Ptesi 09:00- 10:30
Murat PALALI Beden Eğitimi Ptesi 10:40- 12:10
Deniz KİREMİTCİ Beden Eğitimi Çarşamba 14:00-15:30
Beste TAŞDELEN Beden Eğitimi Ptesi 14:50- 16:10
Özkan KESER Beden Eğitimi Ptesi 09:00- 10:30
Yeşim  NARGAZ Görsel Sanatlar Salı 09:00- 1030
Özge AKINÖNDER Müzik Ptesi 09:00- 10:30
Cem PARILDAR Müzik Salı   10:40- 12:10
İlyas SIKDAĞ Din Kültürü Salı 13:10- 14:00
Orhan Rasim ŞENER Din Kültürü Çarşamba  10:40-12:10
Feride SEVTAP DEVECİ Sınıf Ptesi 10:40- 12:10
Rahime VAROL Sınıf Ptesi 09:40- 11:20
Merve KARACA  Sınıf Ptesi 10:40- 12:10
Serap ALKANAT Sınıf Ptesi 10:40- 12:10
Bilgin DERGİN Sınıf Ptesi 10:40- 12:10
Gülşah BOLBİRLİK Sınıf Ptesi 10:40- 12:10
Meltem BAŞ Sınıf Ptesi 10:40- 12:10
Fatma DURU Sınıf Ptesi 10:40- 12:10
Ebru KOÇ Sınıf Ptesi 10:40- 12:10
Ece TÜRKÖZ Sınıf Salı 09:40-  11:20
Elif NACAK Sınıf Salı 10:40- 12:10
Tuğçe YILDIRIM Sınıf Ptesi 10:40- 12:10
Melis İMECELER Sınıf Perşembe 09:00- 10:30
Aylin TOPÇUOĞLU Ana Sınıfı Ptesi 09:40- 11:20
Ceyda AKÖZ Ana Sınıfı Ptesi 10:40- 12:10
Sultan ÖLMEZ Ana Sınıfı Ptesi 10:40- 12:10
Yelda ÇİFTÇİ Ana Sınıfı Perşembe 10:40- 12:10
Merve ÖZDEMİR Ana Sınıfı Ptesi 10:40- 12:10
Duygu TAŞ Ana Sınıfı Çarşamba 10:30- 12:10

ÇAMPORTAL