İlk Oyun Festivali’nden Çamlaraltı’na 2 Madalya

29/09/2021

Avrupa ve Ortadoğu’nun ilk ve en büyük Oyun ve E-spor Festivali olan İzmir Oyun Festivali 2021’de, Çamlaraltı Anadolu Lisesi’ni temsil eden öğrencilerin oluşturduğu İÇK ESPOR takımı festivalden 2 madalyayla ayrıldı.

Geleneksel oyunlardan espora kadar oyun tutkunlarını bir araya getiren, That’s The Way Yeni Nesil Gençlik Ajansı tarafından düzenlenen festivale, 30 binin üzerinde oyunsever katıldı.

Fuar İzmir’de gerçekleştirilen etkinlik X, Y ve Z kuşakları bir araya getirmesinin yanı sıra, aynı etkinlikten keyif olmalarını da sağladı. İlk kez İzmir’in ev sahipliği yaptığı festivalde Çamlaraltı Koleji’ni 2 farklı turnuvada temsil eden Çamlaraltılı öğrenciler İÇK ESPOR takımı ile Counter Strike Turnuvası’nda birinci olurken, bireyselde yarışan Yiğit İynem PUBG Turnuvası’ndan üçüncülükle ayrıldı.

Çamlaraltı Koleji Bilişim Öğretmeni Oğul Çağan Evren’in eşliğinde katıldıkları turunuvadan madalyayla ayrılmanın sevincini yaşayan Çamlaraltı Anadolu Lisesi öğrencileri, ders yoğunluğunun arasında döneme güzel bir motivasyonla devam etmenin mutluluğunu yaşıyor.

İÇK STORE